Narodila jsem se 15.3.1983 v Praze. Od dětství mě životem provází hudba. Ve čtyřech letech jsem začala hrát na zobcovou flétnu, v sedmi letech na klavír, později jako samouk na kytaru a akordeon. Nedávno jsem se začala věnovat zpěvu a zkouším i basovou kytaru. Nicméně největší láskou zůstáva klavír a všechno, co má černé a bílé klávesy.

Vystudovala jsem Rakouské gymnázium v Praze, Petra Kotvovápoté magisterské studium Sociologie na FF UK. Po skončení vysoké školy jsem již při zaměstnání v roce 2012 absolvovala na Konzervatoři Jaroslava Ježka v oboru klasický a jazzový klavír. Za vedení vděčím mnoha skvělým profesorům: prof. Kristina Kasíková, prof. Markéta Baranová, prof. Jan Vrána, z jazzového oboru pak prof. Ondřej Kabrna, prof. Jiří Neužil, prof. Jan Linhart a další.

Klasický klavír jsem absolvovala programem složeným ze skladeb Leoše Janáčka a Bohuslava Martinů.

Výuce hry na klavír se věnuji od roku 2005. Učila jsem také v ZUŠ Dunická na Praze 4, ZUŠ Sedlčany, ZUŠ Lidinské v Berouně a ZUŠ Harmony v Dolních Břežanech.

V ZUŠ Sedlčany působím také jako hlavní korepetitor. Mohu zmínit úspěchy ze soutěže dechových nástrojů (v roce 2015), které jsem doprovázela: 1. místo v celostátním kole a dvakrát druhé místo v krajském kole soutěže.

Korepetovala jsem také na DAMU při výuce jevištního projevu studentů herectví.

Kromě pedagogické činnosti se hudbě věnuji i jako aktivní hráč. Založila jsem kapelu JazzBalk (nyní pouze BULK), která hraje fůzi balkánské lidové hudby a moderního zvuku. Hraji v různých uskupeních a při různých příležitostech (plesy, svatby,…)Zajímavou zkušeností pro mě byl také rok strávený s kapelou na zaoceánské lodi.

Několik let jsem pracovala jako redaktorka v různých redakcích (Pražský deník, tisková agentura Mediafax, Český Rozhlas). Mít možnost se naplno zabývat hudbou pro mě nebyla vždy samozřejmostí a proto si toho hodně vážím. Vyhovuje mi kombinace učení a aktivního hraní. Práce s dětmi mě opravdu baví a přináší mi stále nové podněty.

I po skončení konzervatoře se stále snažím vzdělávat se ve svém oboru. Pravidelně se účastním různých letních jazzových dílen (Bratislavská jazzová dílna, Czech Jazz Workshop, Jazz in Tuscia v Itálii a jiné.)