cernobila.jpg3.jpg331984 – 1992 ZUŠ Horní Štěpánov
1992 – 1996 SOŠ Oděvní Prostějov
1999 – 2005 Soukromé hodiny zpěvu u prof. J. Rybičky
2005 – 2006 Soukromé hodiny herectví u prof. Carmen Mayerové
2009 – Mezinárodní konzervatoř Praha – obor rocková opera

Hudbě se začala věnovat již od základní školy, kdy navštěvovala hodiny klavíru a flétny. Taktéž se věnovala zpěvu ve školním sboru. Po ukončení střední školy odešla do Prahy, kde se začala intenzivněji věnovat zpěvu u profesora Josefa Rybičky, který jí zásadně ovlivnil. Seznamila se se zpěvačkou Pavlou Forest (King Size), ke které po dobu čtyř let pravidelně dojížděla na soukromé hodiny zpěvu a nyní studuje pod jejím vedením na mezinárodní konzervatoři Praha. Ve stejné období se věnovala i studiu herectví u profesorky a herečky Carmen Mayerové.

V roce 2007 hostovala jako vokalistka v kapele Miloslava Kočího the A.D.E. – posmrtné zkušenosti. Od roku 2009 je stálouz členkou Pražského divadla Rockopera Praha. Účinkuje ve třech představeních autorů Milana Steigerwalda a Pavly Forest, Antigona, Oidipus Tiranus a Bardo Thodol. V rockové opeře Oidipus Tyranus ztvárňuje roli věštkyně Manto, v Antigoně roli padlého anděla a představení Bardo Thodol hraje roli velké slitovnice jménem Avalokiteschvára.

V rockopeře kombinuje pěvecký i pohybový talent. Na podiu předvádí akrobatické  kreace. Od roku 2010 vyučuje sólový zpěv na ZUŠ ve Velkých Popovicích.