Dne 9.12.2019 se v Praze, v divadle ROCKOPERA PRAHA odehrála rocková opera podle jedinečného díla Antoina de Saint- Exupéryho „ MALÝ PRINC“.

Na první pohled roztomilá pohádka v sobě skrývá filozofický podtext, jenž je člověku jasnější s přibývajícím věkem, popisuje libretistka a zpěvačka rockové opery Pavla Forest. Celé dílo je vystavěno na základě rockové hudby Milana Steigerwalda. Režie a stejně tak i titulní role byly svěřeny Irině Andrejevě, považované za fenomén pohybového divadla. Irina Andreeva pod svou režisérskou taktovkou vede i zpěváka Kamila Střihavku, jenž kromě hlavní role letce ztvárňuje ještě několik dalších vedlejších rolí.

Irina zapojila do příběhu také talentované děti ze ZUŠ JOSEFA LADY ve Velkých Popovicích .

Barbora Stukbauerová, Anna Bezstarosti, Natálie Pajerová, Karolína Rálková a Alžběta Zimová si zahrály hned několik menších rolí a staly se tak součástí dětského hereckého souboru Rockopery Praha.

Vzhledem k tomu, že se divák stává součástí představení, jedinečnost a neopakovatelnost divadelního zážitku tak vynikají mnohem víc. Opera Malý Princ je určena také dětskému publiku a velké díky patří ředitelce divadla Pavle Forest za příležitost pro naše malé herce a zpěváky zahrát si v tomto kouzelném představení.

Aneta Aberlova,D.i.S.,vedoucí oddělení sólového zpěvu ZUŠ Josefa Lady