Předání nové budovy ZUŠ

19.9.2019 v 17.30 proběhlo otevření nové,samostatné budovy ZUŠ Josefa Lady.

Bylo zahájeno koncertem žáků a učitelů.

Pod vedením Anety Aberlové zazpívaly Šárka Sedláčková a Klára Westfálová,na zobcovou a příčnou flétnu zahrály Zuzana Lichtenbergová a Barbora Hynková za doprovodu Evy Křížalové.

Koncert ukončil duet pana učitele Jana Alána (housle)a Jana Bárty (akustická kytara) s písní se symbolickým názvem „Amazing Grace“.

Po té jsem přivítala všechny přítomné: členy rady obce,žáky ZUŠ,jejich rodiče,přátele ZUŠ a ostatní hosty stran veřejnosti , přijala z rukou místostarosty Tomáše Chramosty klíče od budovy a slavnostně jsme odhalili desku s názvem a logem školy nad hlavním vchodem.

Všichni přítomni si mohli prohlédnout stávající prostory,seznámit se s dalšími změnami a úpravami,které objekt a přilehlou zahradu čekají.

Tu ocenily nejvíce přítomné děti – okamžitě ji prozkoumaly,a ty které navštěvují ZUŠ již plánovaly,co vše zde bude možné podnikat a jak se těší.

Celou akci nám zpříjemnilo vynikající pohoštění „od Andělky“ z rukou paní Kateřiny Kapalové.

Děkuji tímto jménem ZUŠ Josefa Lady všem,kteří „ přišli pobýt“,zejména pak dětem a kolegům za přípravu prostoru pro koncert a koncert samý,paní starostce a radě obce za to, že naše škola má konečně po 30 letech důstojné vlastní zázemí a věřím,že zde budeme i nadále trávit společně mnoho příjemných chvil jako bylo včerejší odpoledne.

Mgr.Zdeňka Valentová,ředitelka ZUŠ JL Velké Popovice